Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Teresin
Koordynator ds. Home Delivery / Spedytor

Rhenus Contract Logistics.S.A.
Teresin
praca stacjonarna
4747 dni temu

Rhenus Contract Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych. Posiadamy Regionalne Centra Dystrybucyjne w stolicach głównych regionów handlowych w Polsce: Gdańsk (północna Polska), Poznań (region Wielkopolski i Polska północno-zachodnia), Wrocław (Dolny Śląsk), Dąbrowa Górnicza (Górny Śląsk i Polska Południowo-wschodnia), Teresin koło Sochaczewa (Polska centralna i wschodnia) oraz biuro spedycyjne w Łodzi (Polska centralna). Dysponujemy dynamicznie rozwijającymi się i dostosowanymi do potrzeb, nowoczesnymi powierzchniami magazynowymi. W związku z rozwojem firmy Rhenus w Polsce prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordynatora ds. Home Delivery/spedytora do oddziałów na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Teresin

Zadania:
  • planowanie usług home services do realizacji,
  • koordynacja procesów sprzedażowych i posprzedażowych (serwis usług/reklamacje),
  • wsparcie nowych projektów (projektowanie i wycena),
  • nadzorowanie przebiegu łańcucha dostaw (wejście/wyjście),
  • kontakt z klientami oraz wycena usług wartości dodanej do usług podstawowych.
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • Pełne zaangażowanie,
  • Nastawienie na rozwój,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność, wiedza w zakresie sektora usług B2B oraz B2C (rynek budowlany - meblowy),
  • Nienaganne umiejętności interpersonalne/komunikacyjne,
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta,
  • Wiedza z zakresu procesów reklamacyjnych,
  • Umiejętności prosprzedażowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Zapewniamy wsparcie (szkolenia),
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Satysfakcjonujące warunki płacowe.