Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Technologii

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    projektowanie procesów obróbki plastycznej – kucie matrycowe, projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej (matryce kuziennicze, oprzyrządowanie do okrawania) zlecanie i nadzorowanie opracowywania technologicznych norm czasowych; wdrażanie zaprojektowanych procesów; opracowywanie i...
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Ełk Kierownik Główny Projektant Ełk
Koordynator ds. Projektów Architektonicznych

Rutkowski Development Sp. J.
Ełk
praca stacjonarna
1734 dni temu

Ogłoszenie numer: 2597009, z dnia 2019-08-06

Rutkowski Development Sp. J. - od 30 lat konsekwentnie budujemy naszą pozycję lidera rynku nieruchomości Polski północno-wschodniej, jednocześnie będąc jednym z najbardziej dynamicznych deweloperów w skali kraju. Odważnie wyznaczamy nowe standardy, szybko i elastycznie powiększając obszar naszych działań. Jako firma rodzinna jesteśmy też firmą przyjazną Pracownikom. Mamy świadomość, że najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie, dlatego tworzymy oparte na szacunku środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Dewizą naszego zespołu jest ambicja i działanie przez pryzmat rozwiązań, nigdy barier. Inwestujemy w rozwój firmy oraz naszych pracowników i stawiamy na długotrwałą współpracę.

Obecnie prowadzimy 9 inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych na terenie czterech województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego i przygotowujemy się do realizacji kolejnych projektów.

Aktualnie poszukujemy osoby gotowej na podjęcie pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ełk

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie procesu projektowania nowych osiedli mieszkaniowych;
  • koordynowanie prac projektowych w zakresie formalnym;
  • opiniowanie rozwiązań architektonicznych w trakcie realizacji inwestycji;
  • dbałość o sprawność projektowania i dotrzymania harmonogramów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższego techniczne (preferowane: Architektura);
  • znajomość nowoczesnych trendów rynkowych w obszarze zagospodarowania przestrzennego i architektury;
  • doświadczenie związane z realizacją inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych;
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy;
  • nastawienia na jakość i detal w realizowanych projektach.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • szeroki dostęp do szkoleń na wysokim poziomie;
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole;
  • benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • niezbędne narzędzia pracy do pracy.