Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Koordynator ds.sprzedaży - handlowiec /Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Prodykcyjno Handlowo Usługowe "POLSTYR"
śląskie
praca stacjonarna
5368 dni temu

Ogłoszenie numer: 76020, z dnia 2009-09-07

Jesteśmy solidną firmą wyłącznie z kapitałem polskim. Posiadamy przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie budownictwa. Założona w roku 1984 zaopatrywała licznych wykonawców w materiały budowlane. Od roku 1996 "POLSTYR" poszerzył swój asortyment produkując styropian, zaprawy klejące oraz łodzie żaglowe. Dziś firma posiada swoje filie na terenie Polski, dzięki czemu zapewniamy dostawy produktów na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: KDSS/09 , PH/09

Opis stanowiska

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • Przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z klientami
  • Dbanie o funkcjonalność i innowacyjność rozwiązań, konsultacje z pozostałymi działami firmy
  • Współpraca z klientami biznesowymi, prezentowanie aktualnej oferty firmy
  • Doskonalenie oferty handlowej, dostosyowywanie jej do bieżących potrzeb rynku
  • Sporządzanie raportów z aktualnej sytuacji na rynku, monitorowanie rynku
  • Organizacja pracy działu handlowego oraz przedstawicieli handlowych
  • Wdrażanie nowych projektów
  • Wymagania

  • Predyspozycje handlowe poparte doświadczeniem na stanowisku przedstawiciela handlowego oraz koordynatora
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • Samodzielność w działaniu i wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Znajomość rynku budowlanego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość aplikacji Ms Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność kierowaniem zespołu
  • Oferujemy

  • Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.