Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Konsultant ds. Wdrożeń Warszawa
Koordynator ds. wdrożenia programu lojalnościowego

Experis Toruń
Warszawa
praca stacjonarna
3514 dni temu

Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów, firmy z 40letnim doświadczeniem na rynku światowym, lidera w dziedzinie SPA, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: KPL/121/KAZ

Zadania:
  • Zaplanowanie oraz wdrożenie krok po kroku nowego programu lojalnościowego w jednej ze spółek
  • Dbanie o wszelkie zasoby oraz dokumenty potrzebne do przeprowadzenia takiego wdrożenia
  • Ustalanie poziomów kosztów na poszczególnych etapach wdrożenia
  • Po uruchomieniu programu obowiązkiem zatrudnionej osoby będzie nadzorowanie jego funkcjonowania i zbudowanie zespołu potrzebnego do obsługi

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (profil informatyczny lub techniczny będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w prowadzeniu analogicznych projektów
  • Znajomość przepisów oraz specjalnych wymogów prawnych dotyczących wdrożenia programu lojalnościowego
  • Wiedza na temat całości prowadzenia takiego projektu – od podstaw po monitorowanie działającego programu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Praca w firmie z międzynarodowym kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawa, stabilna praca
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.