Dla naszego Klienta, cenionej firmy z branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator / Inżynier Utrzymania Ruchu
Nr ref.: IUR-SP/11/17
Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołem specjalistów d/s utrzymania ruchu
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych oraz konserwacja maszyn i urządzeń,
  • rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, usuwanie awarii mechanicznych, hydraulicznych i zapobieganie im,
  • zapewnienie właściwego stanu zapasów części zamiennych m. in. poprzez nadzór nad procesem zamówień, części i usług,
  • nadzór nad dokumentacją sprzętu i urządzeń
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • optymalizacja działań i procesów w obszarze utrzymania ruchu;
Wymagania:
  • doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mechanika, budowa maszyn, elektronika, automatyka),
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość podstaw TPM,
  • biegła umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w swej branży,
  • ciekawe możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

IPK sp. z o.o.

IPK (dawniej Instytut Promocji Kadr) jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku. Trzydziestoosobowy zespół konsultantów i ekspertów pracuje dla klientów z całej Polski w czterech biurach - w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Wrocławiu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl