Ogłoszenie numer: 1034795, z dnia 2016-04-12

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "Inter.LINE" PORAJ MARCIN

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "Inter.LINE" PORAJ MARCIN

zajmuję się budową i przebudową sieci oraz linii elektroenergetycznych SN i nN.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem Naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Prac Energetycznych

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • praca na terenie całego kraju / praca poza miejscem zamieszkania;
  • przygotowywanie oraz organizacja prac budowlanych w branży elektroenergetycznej;
  • przygotowywanie projektów organizacji ruchu;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • organizacja logistyczna oraz materiałowo - sprzętowa w związku z przystąpieniem do realizacji poszczególnych projektów / zadań;
  • przygotowywanie etapowych, częściowych i końcowych odbiorów wykonanych prac.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, bądź kierunkowe zawodowe (związane z branżą elektroenergetyczną);
  • uprawnienia SEP do 15 kV (będą dodatkowym atutem kandydata);
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość MS Office i programu AutoCad;
  • dyspozycyjność (gotowość do częstych podróży służbowych i praca poza miejscem zamieszkania);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (będzie dodatkowym atutem kandydata);
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w doświadczonym zespole i w przyjaznej atmosferze;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia do pracy tj. samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Dane firmy

Chmielniki 37
86-100 Świecie
kujawsko-pomorskie

Poznaj stanowisko: Elektroenergetyk

Elektroenergetyk jest pracownikiem elektrowni odpowiedzialnym za nadzorowanie i kontrolowanie poprawnego funkcjonowania wszystkich urządzeń i systemów, funkcjonujących na jej terenie. Z racji posiadanego wykształcenia, wiedzy praktycznej i doświadczenia, elektroenergetyk zajmuje się obsługą tychże urządzeń, a także na bieżąco monitoruje ich stan techniczny, będąc gwarantem bezpieczeństwa pozostałych pracowników ...

Rekrutują z Praca.pl