Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Koordynator projektów internetowych

Wydawnictwo Lekarskie PZWL sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5311 dni temu

Ogłoszenie numer: 79744, z dnia 2009-11-02

wydaje książki i czasopisma medyczne oraz książki medyczne skierowane na otwarty rynek. WL PZWL jest również właścicielem portalu www.forumzdrowia.pl Wydawnictwo Lekarskie PZWL poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Koordynacja przedsięwzięć internetowych Wydawnictwa;
  • Rozwój istniejących portali internetowych;
  • Tworzenie koncepcji i nadzór nad wdrożeniem nowych serwisów internetowych;
  • Wdrożenie rozwiązań Web 2.0.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość branży internetowej;
  • Doświadczenie w projektach internetowych;
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie medyczne będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy;
  • Stałą pracę przy interesujących projektach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy;
  • Miłą atmosferę pracy.