Podobne oferty pracy

Jesteśmy liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane są w 25 językach w ponad 40 lokalizacjach na świecie. Współpracujemy z wieloma licencjodawcami takimi jak: The LEGO® Group, The Walt Disney Company, Mattel, co czyni nasze produkty wyjątkowymi i daje gwarancję najwyższej jakości.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Projektów w Wydawnictwie

Miejsce pracy: Łódź

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunkowe: artystyczne, graficzne lub pedagogiczne)
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności planowania oraz organizacji pracy swojej i innych
  • Sumienności i odpowiedzialności
  • Znajomości zainteresowań i umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
  • Kreatywności, wyczucia estetyki oraz zmysłu plastycznego.
OBOWIĄZKI:
  • Planowanie i koordynowanie etapów pracy nad projektami książek dla dzieci
  • Udział w tworzeniu planów wydawniczych
  • Ocena projektów książek na każdym z etapów
  • Bieżąca współpraca z autorami oraz ilustratorami książek
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy zespołami oraz terminową realizację projektu.
OFERUJEMY:
  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą
  • Szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Praca w jednym z wiodących wydawnictw książek dla dzieci
  • Możliwość współpracy z dużymi, rozpoznawalnymi markami takimi jak: The Walt Disney Company, The LEGO Group
  • Praca w środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu.

Jesteś Koordynatorem Projektu którego szukamy? Aplikuj już teraz wysyłając do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Poznaj

Ameet Sp. z o.o.

Wydawnictwo książek dla dzieci

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Wydawniczych

Kierownik do spraw wydawniczych zajmuje się analizowaniem otoczenia rynkowego w celu ustalenia potrzeb potencjalnego klienta. Na podstawie pozyskanych danych kierownik dostosowuje produkt tak, by był jak najbardziej atrakcyjny dla odbiorcy. W wykonywaniu tego zadania pomaga mu podległy personel, którego działania kierownik nadzoruje i koordynuje. Kierownik ds. wydawniczych jest osobą odpowiedzialną za planowanie procesu ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl