Praca.pl Praca Opolskie Opole Kierownik ds. rekrutacji Opole
Koordynator Projektu (dział technicznych rekrutacji)

Link2Europe Sp. z o.o
Opole
praca stacjonarna
2405 dni temu

Link2europe - jesteśmy międzynarodową agencją pracy działającą w obszarze usług HR na obszarze Unii Europejskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie zaufanego grona klientów oraz ugruntowanej pozycji na rynku.

Jesteśmy szczególnie aktywni w obszarze rekrutacji n wykwalifikowanych pracowników i specjalistów.

Stale rosnąca liczba realizowanych procesów rekrutacyjnych stawia przed nami nowe wyzwania a tym samym również nowe miejsca pracy w naszym zespole.

Dołącz do nas - obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i wspieranie procesów rekrutacji i selekcji obejmujących kierowanie do pracy za granicą specjalistów branży przemysłowej i technicznej
  • aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania pracowników
  • Planowanie i organizacja pracy własnej oraz podległych osób
  • Nadzór nad dokumentacją oraz bazą danych kandydatów
  • Wspieranie działań rozwojowych w zakresie usług HR
  • Operacyjna współpraca z kontrahentami oraz dbanie o ich wysoki poziom satysfakcji
  • Budowanie dobrych, opartych na zaufaniu relacji z kandydatami
  • Sporządzanie bieżących raportów na potrzeby firmy,
  • Monitorowanie rynku pracy,
  • Kreowanie wizerunku Firmy.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Dobra znajomość nowoczesnych narzędzi i technik rekrutacyjnych
  • Znajomość rynku pracy (doradztwa personalnego)
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język niemiecki
  • Zdolność analitycznego myślenia, dokładność i systematyczność
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Wysoka motywacja do pracy oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki
  • Odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu i osiąganiu celu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość metody direct search i head huntingu
Oferujemy:
  • atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”