Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Koordynator Projektu

K-Consult Sp. z o.o.
Gdynia
praca stacjonarna
4823 dni temu

K-Consult Sp. z o.o.  w związku z realizacją projektu "Akademia K-Consult" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Podstawowe obowiązki:
  • Zarządzanie realizacją projektu i weryfikację zgodności prowadzonych działań z umową o dofinansowanie
  • Monitoring projektu i nadzór nad dokumentacją
  • Sprawozdawczość merytoryczną oraz finansową
  • Podejmowanie kluczowych decyzji w projekcie
  • Kontakt i współpracę przy realizacji projektu z PARP
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: w dziedzinie ekonomii, marketingu i zarządzania)
  • Wiedza z zakresu realizacji projektów współfinansowanych z EFS
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z otoczeniem
  • Doświadczenie w zarządzaniu i organizacji szkoleń
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i zasobami ludzkimi
  • Systematyczność i doskonała organizacji pracy
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka motywacja do osiągania założonych celów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dodatkowym atutem będzie wcześniejszy udział w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na ½ etatu na czas określony
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez K-Consult Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Architektów 67 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".