Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Koordynator/ Przedstawiciel Handlowy

Rato Sp z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4847 dni temu

rato_top1.jpg

Rato Sp. z o.o. Partner Orange poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:
  • Sprzedaż usług Orange oraz Telekomunikacji Polskiej w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw,
  • Zagospodarowanie powierzonego portfela klientów biznesowych Orange
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży, ułatwieniem będzie doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej założenia (praca w systemie sub-agencyjnym)
  • Dla Koordynatora wymagane doświadczenie w budowaniu struktur sprzedażowych
Oferujemy:
  • Dużą samodzielność w działaniu – sam sobie będziesz szefem
  • Możliwość generowania wysokich przychodów od pierwszego miesiąca współpracy
  • Zasady prowadzenia biznesu gwarantowane przez Orange, zapisane w umowie sub-agencyjnej
  • Wdrożenie na nasz koszt oraz stałe wsparcie merytoryczne
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów
orange_bot.jpg