• Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. dokumentacji opakowaniowej

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Przygotowania specyfikacji materiałów opakowaniowych (rejestracyjnych oraz ogólnych) Zarządzanie danymi do etykiet logistycznych w systemach Oracle i Nice Label; Ujednolicanie i standaryzowanie szablonów etykiet logistycznych; Opracowywanie rysunków technicznych dla...
  • Product manager (dotyczy produktów medycznych)

    Pofam Poznań sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Nasze wymagania: wykształcenie wyższe; dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista; umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole; kreatywność i konsekwencja w działaniu; wykształcenie medyczne lub pokrewne oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Regionalny CNOIUM

Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych, Tomasz Rosa
pomorskie
praca stacjonarna
4407 dni temu

Kompleksowa obsługa prawno-medyczna osób poszkodowanych w wypadkach.

Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych świadczy wraz z zespołem Partnerów profesjonalne usługi z zakresu opiniowania i orzecznictwa. Opinie medyczne są istotnym narzędziem w ocenie skutków zdrowotnych wypadków i innych zdarzeń powodujących rozstrój zdrowia.

Opinie medyczne mogą być wykorzystywane w działaniach przed zakładami ubezpieczeń czy też sądami.

Jednocześnie organizujemy kompleksowe usługi medyczne dopasowane do potrzeb Klienta - Pacjenta. Pragniemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów udzielając wsparcia w zakresie leczenia, rehabilitacji, pielęgnacji i opieki. Pragniemy pokierować nimi tak, by odpowiednio do swoich potrzeb otrzymali kompleksową pomoc dostosowaną do indywidualnej sytuacji, powstałej wskutek uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy osoby na stanowisko:

Nr Ref.: KRC/II/2012/CNOIUM

Zadania:
  • koordynowanie działań w podległym regionie w zakresie opiniowania medycznego Klientów,
  • organizowanie zespołów opiniujących,
  • organizacja i koordynowanie procesu leczenia Klientów,
  • nawiązywanie kontaktu z podmiotami udzielającymi świadczeń medycznych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Centrum w podległym regionie.
Wymagania:
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętności organizacyjne,
  • predyspozycje osobowościowe do współdziałania z zespołem Centrum i Klientami,
  • znajomość rynku świadczeń medycznych w danym regionie,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z podmiotami udzielającymi świadczeń medycznych,
  • dostęp do komputera i faksu,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • umowę o współpracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe (wynagrodzenie za opinię, premia za koordynację oraz premia za promocję),
  • nie jest wymagana działalność gospodarcza,
  • rozpoczęcie współpracy nie wiąże się z żadnymi kosztami (opłatami).

Współpracę proponujemy również podmiotom udzielającym świadczeń medycznych, które spełniają powyższe wymaganie związane z wykonywaniem opinii medycznych (organizacją zespołów opiniujących) i zapewnienia kompleksowego leczenia Klientów.