Koordynator serwisu

Kuhn Polska Sp. z o.o.

Wrocław

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 1903366, z dnia 2018-02-14

Firma KUHN Polska jest przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN Gruppe, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych w branżach: transportowej, budowlanej i maszynowej. Firma KUHN Gruppe założona w od 1974 roku, posiada oddziały w 11 krajach.

KUHN PolskaSp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem wózków widłowych Mitsubishi, autoryzowanym przez Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe B.V.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa i współpraca z wybranymi klientami firmy

Wymagania

  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych lub maszyn roboczych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zainteresowania w zakresie motoryzacji

Mile widziane:

  • Znajomość odczytu dokumentacji technicznej (instrukcje napraw, schematy)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Przeszkolenie branżowe z zakresu wykonywanej pracy,
  • Pomoc w zmianie/ podniesieniu posiadanych kwalifikacji

Poznaj stanowisko: Kierownik Serwisu

Kierownik serwisu, jak wskazuje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie serwisu oraz nadzorowanie i koordynowanie działań podległego personelu. Kierownik opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu, a także osobiście interweniuje w przypadkach szczególnie istotnych zgłoszeń reklamacyjnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako ...
Kierownik Serwisu Praca Kierownik Serwisu

Rekrutują z Praca.pl