Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Koordynator sprzedaży sieci sklepów w Polsce

Gossip Sp.zo.o
łódzkie
praca stacjonarna
5449 dni temu

Ogłoszenie numer: 67735, z dnia 2009-06-15

Gossip Sp.z o.o. poszukuję kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • efektywne zarządzanie siecią sklepów
  • analizowanie sprzedaży, sporządzanie raportów i zestawień
  • nadzór nad sklepami
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • odpowiedzialność za działanie sklepu od strony administracyjnej

Wymagania

  • dobra znajomość rynku odzieżowego
  • praktyczna wiedza w zakresie sprzedaży i marketingu poparta doświadczeniem zawodowym (min. 2 lata)
  • doświadczenie w zarządzaniu siecią sklepów
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • znajomość j.angielskiego
  • umiejętność pracy w szybko zmieniających się warunkach
  • prawo jazdy kat. b
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie zarządzania zespołem
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)