Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Koordynator Sprzedaży

Polskie Wydawnictwa Profesjonalne Sp. z o.o.,
Katowice
praca stacjonarna
6615 dni temu

Ogłoszenie numer: 19135, z dnia 2006-04-05

Polskie Wydawnictwa Profesjonalne Sp. z o.o., grupa wydawnicza, będąca częścią międzynarodowego koncernu Wolters Kluwer, w skład której wchodzą m.in.: Dom Wydawniczy ABC oraz Wydawnictwo Prawnicze LEX, będąca liderem na rynku elektronicznych i tradycyjnych publikacji z zakresu prawa i biznesu, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba, której poszukujemy, będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych Klientów ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży publikacji elektronicznych.

Wymagania

- jesteś osobą zmotywowaną i chcesz rozwijać swoją karierę w obszarze sprzedaży - jesteś osobą ambitną i chciałbyś dostarczać rozwiązania dla profesjonalistów (prawników, księgowych, doradców podatkowych, menedżerów) - jesteś osobą przedsiębiorczą, elastyczną, kreatywną oraz komunikatywną - ukończyłaś/łeś lub kończysz studia wyższe o kierunku prawo, administracja, ekonomia, marketing, zarządzanie, politologia ORAZ POSIADASZ: - doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B), poparte sukcesami - umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientem - umiejętność dobrej organizacji pracy - własny samochód i gotowość do założenia działalności gospodarczej - umiejętności prowadzenia prezentacji - pozytywne nastawienie do życia

Oferujemy

- pracę w jednej z największych grup wydawniczych na świecie - świetną atmosferę pracy - podstawę i premię, mogącą przewyższać wynagrodzenie Prezydenta Miasta - szkolenia profesjonalne i ścieżkę kariery - nowoczesne narzędzie pracy -laptop