Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Koordynator Utrzymania Ruchu i Nadzoru Majątkowego

CGH International SA
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6126 dni temu

Ogłoszenie numer: 32369, z dnia 2007-08-09

www.cgh.com.pl lider w branży zbiorników stalowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

- Prowadzenie nadzoru nad majątkiem trwałym firm (budynki, teren), - Bieżące wprowadzanie wszelkich rozporządzeń dotyczących powierzonego obszaru - Prowadzenie gospodarki maszynami i urządzeniami, łącznie z ich konserwacją i remontami

Wymagania

- Minimum 5-cio letnie doświadczenie w obszarze Utrzymania Ruchu - Wyższe wykształcenie o kierunku mechanicznym

Oferujemy

- Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej.