Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  część etatu  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze Kosmetolog Zabrze
Kosmetolog / specjalizacja - depilacja laserowa

PRESTIGION
Zabrze
praca stacjonarna
2677 dni temu

Ogłoszenie numer: 1476872, z dnia 2017-01-10

Nowo powstający salon kosmetyczny w Zabrzu zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie konsultacji oraz wykonywanie zabiegów depilacji laserowej
  • Kompleksowa obsługa oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami gabinetu
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie depilacji laserowej

Wymagania dodatkowe:

  • Odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność
  • Umiejętność utrzymywania trwałych relacji z klientem
  • Wiedza z zakresu dermatologii
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Cierpliwość

Oferujemy

  • Pracę w nowocześnie wyposażonym salonie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do szkoleń
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Praca w pełnym wymiarze godzin