Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Kosztorysant / kosztorysantka

KomFort Polska Sp. z o.o
małopolskie, Rzeszów / Kraków
praca stacjonarna
4741 dni temu

Ogłoszenie numer: 151375, z dnia 2011-06-09

Firma KomFort Polska świadczy usługi polskim i zagranicznym firmom budowlanym, których celem jest zawarcie międzynarodowych umów na wykonanie prac budowlanych.

Miejsce pracy: małopolskie, Rzeszów / Kraków

Opis stanowiska

  • analiza wycen kontraktów budowlanych,
  • współpraca z firmami branży budowlanej.

Wymagania

  • wykształcenie: inżynier budownictwa (może być student ostatniego roku),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość języka francuskiego mile widziana,
  • doświadczenie w dokonywaniu wycen prac budowlanych,
  • obsługa komputera,
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w firmie międzynarodowej,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole.