Zobacz więcej ofert pracy

KOSZTORYSANT

Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne "TELBUD" sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5633 dni temu

Ogłoszenie numer: 53168, z dnia 2008-12-15

na stronie firmy : www.telbud.katowice.pl

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

specjalista-kosztorysant do Działu Przygotowania Produkcji (ofertowania) w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz robót drogowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe związane z kosztorysowaniem,
  • umiejętność sporządzania przedmiarów robót i ich wyceny,
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych,
  • znajomośc obsługi komputera (MS Office, programu kosztorysowego Norma)
  • Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę w uznanej firmie, działającej na rynku już 20 lat,
  • wynagrodzenie uwzględniające jakość i efekty pracy,
  • udział w szkoleniach
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.