Zobacz więcej ofert pracy

Kowal

MPC Services GmbH
Niemcy
praca stacjonarna
2157 dni temu

Firma MPC Services GmbH zajmuje się od 2001 roku poszukiwaniem i zatrudnianiem fachowców z Polski dla klientów niemieckich zgodnie z dewiza "Sprawdź i Zatrudnij". Z tego powodu oferujemy długoterminowe angaże z perspektywa bezpośredniego zatrudnienia u naszych niemieckich klientów.

Dla naszego długoletniego klienta poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko:

Kowal
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: Kowal
Zadania:
  • obsługa młotów matrycowych (kucie, wymiana matryc itp.)
  • obsługa młotów swobodnego kucia i pras na przedkówce
  • obsługa pieców indukcyjnych i gazowych
  • obsługa pras okrawających
Wymagania:
  • wyuczony zawód kowala lub wieloletnia praca jako kowal
  • min. 3 letnie  doświadczenie zawodowe
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach na podstawie BAP/DGB Tarifvertrag (zbiorowy układ pracy) z wynagrodzeniem odpowiednim do stanowiska pracy
  • gwarantujemy mieszkanie oraz opiekę podczas pobytu w Niemczech