Zobacz więcej ofert pracy

Kowal

MOJ S.A.
Osowiec, k-Opola
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
81 dni temu

Ogłoszenie numer: 8739406, z dnia 2024-02-08

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Kowal

Miejsce pracy: Osowiec, k-Opola

Opis stanowiska

  • Kucie odkuwek matrycowych.

Wymagania

  • Kwalifikacje do obsługi młotów pneumatycznych,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Wykształcenie:

  •  Zawodowe,

Inne:

  • Możliwość przyuczenia do specyfiki pracy.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

Poznaj

MOJ S.A.

MOJ S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych