Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz CAD

Reynaers Polska Sp. z o.o.
Przeszkoda, ul. Inwestycyjna 142, gmina Żabia Wola
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna / hybrydowa
179 dni temu
Reynaers Aluminium jest wiodącym europejskim producentem innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów aluminiowych do okien, drzwi, systemów przesuwnych i fasad. Jesteśmy firmą rodzinną, która ma swoją centralę w Belgii. Grupa Reynaers działa w 40 krajach, zatrudniając ponad 2600 osób.

Do naszego zespołu poszukujemy:
Miejsce pracy: Przeszkoda, ul. Inwestycyjna 142, gmina Żabia Wola
Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie dokumentacji technicznej zaprojektowanych przez nas rozwiązań,
  • Opracowywanie katalogów technicznych, w których przedstawisz nasze produkty i narysujesz instrukcje montażowe,
  • Tworzenie rysunków wykonawczych detali, które wdrożymy do naszej oferty,
  • Wprowadzanie danych technicznych i katalogowych do wewnętrznego systemu zamówień.
Nasze wymagania
  • Pamiętaj, że będziesz pracować w międzynarodowym zespole – spotkania i rozmowy z anglojęzycznymi kolegami to u nas codzienność. Aby nasza współpraca przebiegała pomyślnie oczekujemy od Ciebie:
  • Absolutorium lub dyplomu ukończenia uczelni technicznej – preferowane kierunki studiów: budownictwo, architektura, mechanika, mechatronika,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację i wymianę informacji,
  • Znajomości oprogramowania projektowego firmy Autodesk: AutoCAD oraz Inventor,
  • Przyjaznej i pozytywnej postawy, nastawienia na kreatywne rozwiązywanie problemów.
To oferujemy
  • Wszelkie narzędzia potrzebne to skutecznego i bezpiecznego wykonywania swoich zadań,
  • Szkolenie wstępne, na którym poznasz większość tajników i praktycznych aspektów swojej pracy,
  • Przyjazne, ludzkie i uczciwe podejście do każdego z naszych pracowników,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach działania w doświadczonym i profesjonalnym zespole,
  • Podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie ciekawej rynkowo wiedzy,
  • Pracę na pełen etat,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowana kartę MultiSport,
  • Świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, kultury, Świąt),
  • Pracę hybrydową po okresie wdrożeniowym, minimum po 3-6 miesiącach.