Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz Techniczny

UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o.
Stalowa Wola
praca stacjonarna
3679 dni temu

Grupa UNIWHEELS Production (Poland)  Sp. z o.o., jeden z wiodących producentów felg aluminiowych, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zakres zadań:
  • wykonywanie wszelkich rysunków / planów / szkiców /,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • bieżąca współpraca z działami produkcyjnymi i działem konstrukcyjnym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • znajomość programu  KEY CREATOR, CATIA lub pokrewnych CAD,
  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Word  i Excel,
  • umiejętności organizacyjne, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności, kreatywność oraz bardzo dobre zdolności interpersonalne.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.