Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Księgowa, Dysponent

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5498 dni temu

Ogłoszenie numer: 62461, z dnia 2009-04-10

Firma Duvenbeck Logistik Sp. z o. o. jest dużą firmą transportową i spedycyjną zajmującą się głównie transportem części samochodowych. Należymy do grupy przedsiębiorstw Duvenbeck z siedzibą w Bocholt (Niemcy).W Polsce istnieją oddziały w Gorzowie Wlkp oraz we Wrocławiu zatrudniające około 140 osób. Do oddziału we Wrocławiu poszukujemy pracowników na wymienione stanowiska.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Księgowego odpowiedzialna będzie za:
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • nadzorowanie pracy działu księgowego,
  • współpracę z organami skarbowymi,
  • prowadzenie dokumentacji księgowej,
  • dokonywanie płatności w walucie polskiej i zagranicznej.
Osoba na stanowisku dysponenta odpowiedzialna będzie za:
  • zarządzanie własnym parkiem samochodów,
  • wystawianie zleceń transportowych,
  • współpracę z klientami.

Wymagania

Księgowy:
  • wyższe wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 4 lata,
  • znajomość branży transportowej (mile widziana),
  • dobra znajomość SAP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
Dysponent:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane),
  • znajomość branży transportowej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • adekwatne do zajmowanego stanowiska warunki zatrudnienia,
  • w przyszłości zarządzanie zespołem działu księgowości,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.