Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Księgowa, księgowy

ECOLOGIC s.c.
śląskie
praca stacjonarna
5585 dni temu

Ogłoszenie numer: 55916, z dnia 2009-02-02

ECOLOGIC S.C. zatrudniająca 15 osób funkcjonująca w branży instalacyjnej, produkująca urządzenia ochrony środowiska poszukuje głównej księgowej (-ego) do pracy w biurze w Zabrzu. Naszym niewątpliwym atutem, jest stabilność finansowa, a wysoka jakość wykonywanych prac i terminowość w wypełnianiu przyjętych zobowiązań, potwierdzają wystawione przez Inwestorów referencje.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby będącej w stanie samodzielnie prowadzić pełną księgowość dla spółki cywilnej oraz zarządzać finansami spółki. Obsługa księgowa dotyczyć będzie realizowanych kontraktów na dostawy towarów na terenie Polski oraz zakupów towarów. Główne zadania: * Organizowanie i prowadzenie rachunkowości firmy, * Sporządzanie rozliczeń podatkowych i pracowniczych, * Analiza treści i prawidłowości zapisu na kontach księgowych firmy, * Przygotowanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych i statystycznych, * Przygotowywanie analiz i raportów finansowych dla firmy, * Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego i dostarczanie informacji o zmianach,

Wymagania

* min. 5 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości * doświadczenie w dużej firmie budowlanej lub firmie produkcyjnej * doświadczenie w zarządzaniu finansami (obsługa pożyczek, zarządzanie przepływami finansowymi), * znajomość rynku finansowego * wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne * umiejętność samodzielnego przygotowywania rocznych sprawozdań finansowych Mile widziane * doświadczenie z pracą w programie Subiekt * znajomość programu Rewizor * posiadanie certyfikatu księgowego MF

Oferujemy

· ambitną pracę pełną wyzwań w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie · możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji · atrakcyjne wynagrodzenie, telefon służbowy