Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Księgowa/Księgowy|Główna księgowa/księgowy

Gossip Sp.zo.o
łódzkie
praca stacjonarna
5612 dni temu

Ogłoszenie numer: 54753, z dnia 2009-01-05

Gossip Sp.z o.o. poszukuję kandydata na stanowisko:

Księgowa/Księgowy
Główna księgowa/księgowy

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • pełna księgowość
  • księgowanie dokumentów, przygotowanie deklaracji CIT, VAT,
  • księgowanie w programie CDM OPTIMA
  • Wymagania

  • znajomość zasad księgowości oraz bieżących przepisów prawa podatkowego.
  • umiejętność obsługi programu CDM OPTIMA,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • współpraca z klientem.
  • Oferujemy

  • pracę w miłym zespole,
  • możliwość rozwijania swoich kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie