Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Księgowa / Księgowy

Syto Co-Packaging Polska Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4707 dni temu

Ogłoszenie numer: 153323, z dnia 2011-06-29

SYTO Co-Packaging Polska Sp. z o.o. Berzyna 79, 64-200 Wolsztyn.

Firma zajmująca się usługami w zakresie pakowania i logistyki

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • zapewnienie prawidłowego i sprawnego prowadzenia księgowości firmy,
  • kontrola poprawności dokumentów,
  • wykonywanie analiz ekonomiczno – finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane w zakresie rachunkowości i finansów),
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,
  • przepisów dotyczących prawa bilansowego, podatkowego oraz znajomość aktualnych regulacji ZUS,
  • znajomość księgowości spółek prawa handlowego,
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • mile widziana wiedza z zakresu zarządzania finansami i controllingu kosztów,
  • bardzo dobra znajomość aplikacji księgowo – finansowych,
  • wysoki poziom umiejętności analitycznych,profesjonalizm, obowiązkowość, sumienność i terminowość w realizacji zadań,
  • umiejętność współpracy z ludźmi oraz dobra organizacja pracy,
  • język angielski.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji,
  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosferę pracy.