Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa /y

GK Dexpol
Wrocław
praca stacjonarna
3898 dni temu

Ogłoszenie numer: 324972, z dnia 2013-10-14

GK Dexpol

PPH DEXPOL S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa /y

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

    • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości Spółki z o.o.
    • Sporządzanie zestawień związanych z raportowaniem miesięcznym/rocznym
    • Koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca,
    • Rozliczanie i uzgadnianie kont
    • Sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej ( VAT)

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość);
  • Co najmniej  5-cio letni staż pracy  na samodzielnym stanowisku w księgowości;
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i aktualnych  przepisów podatkowych;
  • Dokładność i sumienność;
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu księgowego MBS Navision

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Firmę pozbawioną nawyków korporacyjnych.