Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa/-y

"AUTO-CENTRUM" Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne SA
Poznań
praca stacjonarna
5631 dni temu

Ogłoszenie numer: 52969, z dnia 2008-12-05

Auto-Centrum Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne SA w Poznaniu - firma o profilu handlowo-usługowym

Księgowa/-y

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Auto-Centrum Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne SA w Poznaniu - firma o profilu handlowo-usługowym poszukuje: KSIEGOWEJ/EGO

Wymagania

-Wykształcenie średnie, pomaturalne ( preferowane ekonomiczne) -doświadczenie zawodowe w pracy w księgowości ( min.10 lat) -znajomość zasad księgowości oraz podstawowych zagadnień podatkowych -prowadzenie kasy przedsiębiorstwa *UWAGA ! Nie jest wymagana znajomość języków obcych

Oferujemy

- stałą pracę w stabilnej firmie - dobre warunki pracy i płacy oraz możliwość rozwoju zawodowego