Księgowa
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Księgowa

Poznaj stanowisko:
Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...

czytaj więcej: Księgowy

Praca Księgowy

Księgowa - Ogłoszenie archiwalne

Praca Most Wanted HR Consulting Group / Finanse / Bankowość / Księgowość / Audyt / Podatki / Piaseczno

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Księgowy/Księgowa Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. mazowieckie

Młodszy/a Księgowy/a w dziale AP z językiem hiszpańskim Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. mazowieckie

Księgowa Teknika S.A. mazowieckie

Księgowy/Księgowa ds. płatności Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. mazowieckie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

gora1.jpg
Nasz Klient, to największy koncern optyczny na świecie, posiadający swoje oddziały w ponad 25 krajach. Aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Piaseczno
Nr Ref.: K/MS/MW

3.jpg
Grupa Most Wanted! od 12 lat jest liderem w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
Z pasją i zaangażowaniem wspieramy polskie i zagraniczne firmy poprzez dobór i rozwój kapitału ludzkiego.

Jako jedna z nielicznych firm w swojej branży, Most Wanted! posługuje się w swojej działalności Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

W skład Grupy Most Wanted! wchodzą następujące marki: Most Wanted! HR Consulting Group, Most Wanted! Media Service, Most Wanted! Training Institute, Most Wanted! Conferences.
3.jpg

3.jpg

Zadania:
  • Księgowanie i rozliczanie transakcji zagranicznych
  • Księgowanie i rozliczanie transakcji UE (WNT, WDT) oraz podatku VAT od tych transakcji
  • Księgowanie i rozliczanie zapasów, kontrola i uzgadnianie stanów magazynowych pomiędzy systemem  finansowo-księgowym a magazynowym
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami zagranicznymi
  • Przygotowywanie raportów dla kadry zarządzającej

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym
  • Bardzo dobra znajomość przepisów VAT, zwłaszcza dotyczących transakcji zagranicznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office a zwłaszcza Excela
  • Znajomość programu SAP R/3 modułu FI
  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu, sumienność i odpowiedzialność
  • Co najmniej średnia znajomość jęz. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
  • pracę w profesjonalnym i miłym zespole, szkolenia, szansę rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  wyślij na e-mail  ustaw powiadomienia  RSS

PRACA W BRANŻY

Praca  |  Regulamin  |  Polityka prywatności  |  Pomoc  |  Kontakt  |  O nas  |  Reklama  |  Szukasz pracownika?  |  Partnerzy  |  Centrum prasowe  |  RSS  |  Widget z ofertami pracy

Copyright © 2003 - 2014 Praca.pl Sp. z o.o. Numer wydania: 16367 / 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach Praca.pl jest zabronione.

Księgowa