Zobacz więcej ofert pracy

KSIĘGOWEJ

KEA Sp.j Irena i Bogdan Baszak
Wrocław
praca stacjonarna
5932 dni temu

Ogłoszenie numer: 40312, z dnia 2008-02-19

Zakład Pracy Chronionej z długoletnią tradycją – od 1992 roku działamy na rynku usług poligraficznych . Wykonujemy opakowania, foldery, plakaty, instrukcje obsługi, katalogi, książki, ulotki. NASZĄ MARKĘ BUDUJE ZESPÓŁ Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

KSIĘGOWEJ

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 01GK/2008

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wsparcie działań Głównej Księgowej oraz wykonywanie bieżących prac księgowych:
  • dekretowanie dokumentów,
  • prowadzenie rejestrów VAT,
  • rozliczanie z PFRON zgodnie z obowiązującymi przepisami od 01.01.2008 będzie dodatkowym atutem .
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe ),
  • praktyczna znajomość aktualnie obowiązują przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,
  • minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność i rzetelność w działaniu ,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w firmach o profilu produkcyjnym.
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie odpowiednie do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
  • możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach,