Podobne oferty pracy

Zepter International Poland Sp. z o.o  poszukuje doświadczonego Kandydata/ki na stanowisko:

Księgowy/a

 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • księgowanie krajowych i zagranicznych faktur sprzedaży i zakupu
  • księgowanie wyciągów bankowych złotówkowych i walutowych
  • kontrola rozliczeń sprzedaży poprzez kasy fiskalne
  • RMK i RMP
  • sporządzanie sprawozdań do NPB i GUS
  • rozliczanie rozrachunków z kontrahentami
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby zwierzchników
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości
  • znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • zorientowania na realizowanie postawionych celów
  • znajomości   i umiejętności pracy w programie NAVISION – warunek konieczny
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielności, umiejętności pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zepter International Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie przy realizacji, procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl