Zobacz więcej ofert pracy

Kupiec

MPT TABO Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4747 dni temu

Ogłoszenie numer: 149438, z dnia 2011-05-18

MPT TABO jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów znanych marek spożywczych.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do nowej siedziby w Bogucinie k. Poznania osobę na stanowisko:

Kupiec

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • planowanie i realizację procesów zakupowych,
  • negocjacje warunków handlowych,
  • zarządzanie relacjami z dostawcami zgodnie z polityką firmy,
  • zarządzanie budżetami promocyjnymi.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunki związane z handlem),
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w branży FMCG),
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office w szczególności MS Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysokie rozwinięte zdolności analityczne,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • bardzo dobra komunikatywność, otwartość w kontaktach interpersonalnych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie branży FMCG,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • współpracę z doświadczonym i kompetentnym zespołem.