Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
KWIATY SZKLARNIOWE - HOLANDIA !!!

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job
Holandia, HAGA
praca stacjonarna
5070 dni temu

Ogłoszenie numer: 104837, z dnia 2010-07-01

Oferujemy prace sezonowe za granicą.

Miejsce pracy: Holandia, HAGA

Opis stanowiska

Prace w szklarniach przy kwiatach - głównie chryzantemach.

Wymagania

  • oferta tylko dla kobiet
  • wiek do 30 lat
  • kontrakt minimum 4 miesięce z możliwością przedłużenia
  • brak problemów ze zdrowiem

Oferujemy

Stawki płacowe: Osoby 18 letnie: 6.60 Euro/godz. brutto Osoby 19 letnie: 7.00 Euro/godz. brutto Osoby 20 letnie: 7.40 Euro/godz. brutto Osoby 21 letnie: 7.80 Euro/godz. brutto Osoby 22 letnie i starsze: 8,55 Euro/godz. brutto Przykładowe zarobki: Przy 40 godzinach po wszystkich odliczeniach (czynsz, ubezpieczenie, dojazdy do pracy): 18 lat - ok. 140,00 Euro netto 19 lat - ok. 155,00 Euro netto 20 lat - ok. 165,00 Euro netto 21 lat - ok. 180,00 Euro netto 22 lata i więcej - ok. 200, 00 Euro netto Pracownik z przedstawionych zarobków netto pokrywa tylko wyżywienie. Zakwaterowanie: Duże 3-4 pokojowe mieszkania. Pokoje 2-4 osobowe. W każdym mieszkaniu w pełni wyposażona kuchnia i łazienka oraz wspólny salon. Dostępna telewizja polska i internet. Dojazdy do pracy: Samochodami służbowymi - Suzuki Swift Opłaty: Kwatera: 67,50 Euro/tydzień Pełne ubezpieczenie: 27.50 Euro/tydzień Dojazdy do pracy: 7,50 Euro/tydzień Koszt wyjazdu: 450 zł płatne w kraju i 100 Euro odciągane po zatrudnieniu z 2 pensji. Opłata obejmuje przejazd do Holandii i tłumaczenia dokumentów. SPRAWDZONY SOLIDNY PRACODAWCA - ZAPRASZAMY !!!