Job Impulse Polska (Strefa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Laborant w dziale kontroli jakości / obszar walidacji
Miejsce pracy: Stryków
Nr ref.: L/Łódź_Piotrkowska/092017/EZ
Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi
• karta Lunch doładowana co miesiąc kwotą 200 zł netto (bez względu na wysokość wynagrodzenia)
• szybki dostęp do wielu specjalistów dzięki prywatnej opiece medycznej
• dodatkowe ubezpieczenie na życie
• dostęp do obiektów sportowych dzięki karcie Multisport
• zdobycie doświadczenia zawodowego
• możliwość rozwoju zawodowego
• udział w re/walidacji metod analitycznych
• zdobywanie doświadczenia w obsłudze HPLC, GC, Malvern
• udział w badaniach transferu metod analitycznych nowych produktów
• zdobywanie doświadczenia w obsłudze systemu Trackwise

Zadania:

• prowadzenie badań walidacji produktu podczas walidacji procesu
• pobieranie prób po czyszczeniu z urządzeń i wykonywanie analiz
• pobieranie prób wody i wykonywanie analiz
• sprawdzanie protokołów analitycznych
• zarządzanie odczynnikami

Nasze oczekiwania:

• min średnie (biologiczne lub chemiczne)
• doświadczenie na podobnym stanowisku - praktyki, staże
• znajomość zasad GMP i technik badawczych
• książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
• obsługa podstawowych sprzętów jak wagi analityczne, ph-metry, konduktometry
• znajomość obsługi sprzętów do miareczkowania potencjometrycznego, Karla Fishera
• doświadczenie w wykonywaniu analiz spektrofotometrycznych, HPLC i/lub GC

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul:|
Klauzula wymagana:| Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach bieżącej rekrutacji prowadzonej przez Spółkę. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania) jak również że podanie moich danych jest dobrowolne. Moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6) ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).|
Klauzula opcjonalna:| (jeśli chcą Państwo być informowani o innych procesach rekrutacyjnych)| Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Job Impulse Polska sp. z o.o. w celach innych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę w przyszłości.

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl