Zobacz więcej ofert pracy

Lead SharePoint Developer

Coders Center Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie, Wrocław, Białystok
praca stacjonarna
3229 dni temu

Ogłoszenie numer: 732565, z dnia 2015-07-09

Coders Center Sp. z o.o. została założona w 2014 roku przez ekspertów i praktyków z działu IT z siedzibą we Wrocławiu oraz biurami dostaw w Białymstoku i Poznaniu. Młoda i prężnie rozwijająca się firma, świadcząca swoje usługi w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Luxemburgu, Belgii i Anglii.
Coders Center Sp. z o. o. dostarcza rozwiązań Enterprise Content Management Systems oraz E-Commerce.
Klientami Coders Center Sp. z o.o są duże międzynarodowe agencje interaktywne i marketingowe.

Codersi dostarczają rozwiązań w technologiach takich jak Sitecore, EPiSERVER, Sitefinity, SharePoint oraz Adobe Experiance Manager, HP Autonomy i Magnolia CMS, a także Hybris Commerce.

Do współpracy oraz po więcej informacji zapraszamy:  https://coders.center

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Wrocław, Białystok

Nr Ref.: WR-04-1505

Opis stanowiska

Kluczowa osoba w kilkuosobowym zespole projektowym tworzącym rozwiązania oparte o platformę SharePoint 2010/2013 oraz Office 365. Do jej obowiązków należeć będzie wyznaczanie kierunków przy implementacji oraz przekazywanie wiedzy mniej doświadczonym członkom zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie współodpowiedzialna za projektowanie architektury aplikacji. Przy realizacji projektów odpowiadać będzie bezpośrednio przed Project Managerem.

Wymagania

Czego oczekujemy od przyszłego Codersa?

  • Bardzo dobrej znajomości platformy SharePoint 2010/2013 oraz Office 365
  • Doświadczenia w budowaniu aplikacji w tzw. App Model
  • Znajomości SharePoint API (server side, client side) na poziomie zaawansowanym
  • Znajomości .NET, MVC, HTML, JavaScript, AngularJS
  • Znajomości wzorców projektowych
  • Otwartego umysłu

Mile widziane będą:

  • Umiejętność projektowania rozwiązań na platformie SharePoint (w szczególności wykorzystanie standardowych funkcji),
  • Umiejętność wyceny koncepcji,
  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów wykorzystywanych w dużych przedsiębiorstwach,
  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym,
  • Certyfikaty związane z technologiami Microsoft.

Oferujemy

  • Bonus na start 1000 PLN netto (relokacja),
  • Elastyczny czas pracy,
  • Bonus roczny uzależniony od wypracowanych zysków firmy,
  • Możliwość pracy nad różnymi projektami dla klientów z polski i zagranicy,
  • Kartę OK System,
  • Ubezpieczenie medyczne LUXMED,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do wiedzy (m.in. książki, szkolenia, wyjazdy na konferencję),
  • Niezapomniane wyjazdy integracyjne,
  • Pracę w ambitnym zespole,
  • Rozwój kompetencji programistycznych zgodnych z kierunkiem wyznaczanym przez platformę SharePoint,
  • Zwrot kosztu egzaminów Microsoft,
  • Nowoczesny sprzęt firmy Dell (Intel Core i7, RAM 16 – 32 GB, SSD) w zestawie z dwoma monitorami,
  • Indywidualny dostęp do Microsoft MSDN Subscription,
  • Współpracę na umowę o pracę lub kontrakt.

Wynagrodzenie:

  • Uzależnione od posiadanych kompetencji: 30 - 70 netto PLN za godzinę pracy.