Leasing Manager
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Leasing Manager

Poznaj stanowisko:
Doradca ds. Leasingu

Doradca ds. leasingu to osoba, która pozyskuje klientów i pomaga klientom w wyborze najkorzystniejszego leasingu spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku oraz aktywnie współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa leasingowego i sprzedaży usług leasingowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: promocja oraz sprzedaż produktów firmy, współpraca z ...


czytaj więcej: Doradca ds. Leasingu

Praca Doradca ds. Leasingu

Leasing Manager - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Nieruchomości / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie / Wrocław

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Sprzedawca Mebli VINOTTI Sp. z o.o. S.K.A. dolnośląskie

Przedstawiciel / Szkoleniowiec Medycyna Estetyczna Beauty Derm Medical dolnośląskie

Key Account Manager Delicpol Sp. z o. o. dolnośląskie

Doradca Klienta - Dział Ogród Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. dolnośląskie

Konsultant ds. Obsługi Klienta LeasingTeam Group dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Leasing Manager
Wrocław
Leasing Manager
Wrocław
Nr Ref.: 1067272
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Naszym klientem jest deweloper powierzchni komercyjnych, który do Wrocławskiego Oddziału poszukuje osobę na stanowisko Leasing Managera.

Nowo zatrudniona osoba dołączy do zespołu wynajmu, gdzie jej głównym zadaniem będzie wynajem powierzchni magazynowych, przygotowywanie materiałów na spotkania z potencjalnymi najemcami, prezentacje powierzchni, utrzymywanie kontaktu z najemcami, negocjacje warunków najmu oraz renegocjacje istniejących umów najmu.

Od osób aplikujących oczekujemy wykształcenia wyższego, kilkuletniego doświadczenia zawodowego w wynajmie powierzchni biurowych lub handlowych lub magazynowych, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych.

Nasz klient oferuje umowę o pracę w wiodącej międzynarodowej firmie z branży nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy do składania aplikacji, chętnie udzielimy dodatkowych informacji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS