Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-23

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie, Wrocław
Polecamy
dolnośląskie, Wrocław, Bielany Wrocławskie

dziś

Prawo, Sprzedaż / Obsługa klienta

dolnośląskie, Wrocław
dolnośląskie, Wrocław
Polecamy
dolnośląskie, Wrocław

Leasing Manager- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Nieruchomości / Sprzedaż / Obsługa klienta / dolnośląskie / Wrocław

Leasing Manager
Wrocław
Leasing Manager
Wrocław
Nr Ref.: 1067272
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Naszym klientem jest deweloper powierzchni komercyjnych, który do Wrocławskiego Oddziału poszukuje osobę na stanowisko Leasing Managera.

Nowo zatrudniona osoba dołączy do zespołu wynajmu, gdzie jej głównym zadaniem będzie wynajem powierzchni magazynowych, przygotowywanie materiałów na spotkania z potencjalnymi najemcami, prezentacje powierzchni, utrzymywanie kontaktu z najemcami, negocjacje warunków najmu oraz renegocjacje istniejących umów najmu.

Od osób aplikujących oczekujemy wykształcenia wyższego, kilkuletniego doświadczenia zawodowego w wynajmie powierzchni biurowych lub handlowych lub magazynowych, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, dobrze rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych.

Nasz klient oferuje umowę o pracę w wiodącej międzynarodowej firmie z branży nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy do składania aplikacji, chętnie udzielimy dodatkowych informacji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl