Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
LIDER PRODUKCJI

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
dolnośląskie
praca stacjonarna
5806 dni temu

Ogłoszenie numer: 45875, z dnia 2008-06-24

Omega Resource Group Plc jest brytyjską firmą, zajmującą sie rekrutacją m.in. na stanowiska techniczno – inżynieryjne. Aktualnie dla naszego klienta – wiodącej brytyjskiej firmy dostarczającej inżynieryjnych rozwiązań dla klientów z branży lotniczej, petrochemicznej, okrętowej i motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: LT/DAR

Opis stanowiska

• nadzór, koordynacja i rozliczanie zespołu produkcyjnego • zapewnienie prawidłowego procesu produkcyjnego • kontrola wskaźników wydajnościowych • współpraca w zakresie logistyki i magazynowania • usprawnianie wydajności, efektywności, elastyczności i jakości linii produkcyjnej • udział przy opracowywaniu planu produkcji • szkolenia pracownikow

Wymagania

- wysoko rozwinięte umiejętności kierowania zespołem - wyksztalcenie co najmniej srednie techniczne - min 2 lata doswiadczenia w branzy motoryzacyjnej / okretowej / lotniczej - znajomosc zagadnien produkcji seryjnej - doświadczenie w pracy w warunkach produkcyjnych - dobra znajomość języka angielskiego - zdolności przywódcze i umiejętności motywacji zespołu - dobra znajomość jezyka angielskiego

Oferujemy

• stabilną pracę w miedzynarodowym srodowisku • atrakcyjne wynagrodzenie (£10.56 - £11.36/godzina) • pakiet szkolen