Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-22

Budownictwo / Geodezja

lubelskie, Lublin

Lider Projektu- Ogłoszenie archiwalne

Praca Work4Tech / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / Serwis / Technika / Montaż / lubelskie

Work4Tech to specjalistyczna Agencja pośrednictwa pracy zarejestrowana pod numerem 8461, należąca do firmy CAD/CAM Solution. Prowadzimy rekrutacje do działów technicznych w Polsce i zagranicą szczególnie dla branży Automotive.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider Projektu

Miejsce pracy: Chiny

Główne zadania:
  • kontrola terminów
  • kontrola stanów zaawansowania u dostawców
  • ustalenia z działem planowania produkcji i montażu
  • udział we wstępnych odbiorach narzędzi u dostawcy narzędzi
  • udział w uruchomieniu narzędzi u Klienta ostatecznego
Oczekiwania:
  • skończone studia na kierunku budowa maszyn (mechanika) lub podobne jak i co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość norm niemieckich OEM-ów
  • wieloletnie doświadczenie w obszarze części zewnętrznych
  • wieloletnie doświadczenie w kontaktach zagranicznych, zwłaszcza z Chinami
  • talent organizacyjny, umiejętność pracy w zespole oraz innowacyjne myślenie
  • język angielski
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • przeloty  i zakwaterowanie na miejscu
  • ubezpieczenie
  • diety