Zobacz więcej ofert pracy

Lider Testów

ProData Consult Sp.z o.o
Gdynia
praca stacjonarna
2725 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!

Dla jednego z naszych klientów z branży finansowej, poszukujemy doświadczonego w dużych, międzynarodowych projektach Lidera Testów.

Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków
  • Nadzór nad wdrożeniem planu Zapewnienia Jakości – przy współpracy z całym zespołem
  • Wsparcie i mentoring dla zespołu w kwestiach związanych z obszarem testowania / QA
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze QA
  • Znajomość metodyki Agile
  • Praktyczne doświadczenie w automatyzacji testów
  • Znajomość obszaru BDD/TDD
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: HP QC, JIRA, HP UFT oraz Selenium
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • Znajomość obszaru systemów bankowych
Oferujemy:
  •  Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pełnoetatową pracę w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in.: bilety do kina, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, karty upominkowe, dofinansowanie do wczasów)