Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Konsultant ds. Wdrożeń Wrocław
Lider zespołu wdrożeń systemu Comarch ERP OPTIMA

INFORTES Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3282 dni temu

INFORTES Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu informatycznych systemów wspomagających zarządzanie firmą (ERP, CRM, BI). Jesteśmy jednym z największych w kraju partnerów COMARCH S.A. Naszymi klientami są średnie i duże firmy produkcyjne, handlowe oraz usługowe. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Lider zespołu wdrożeń
systemu Comarch ERP OPTIMA

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • Analiza potrzeb Klienta
  • Konfiguracja systemu
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Nadzór nad uruchomieniem
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu
  • Nadzór nad realizacją projektów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu lub administrowaniu systemami klasy ERP (mile widziane Comarch ERP XL lub Comarch ERP Optima)
  • Wiedza biznesowa z obszaru finanse-księgowość lub kadry-płace lub handel-produkcja
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Znajomość SQL, Crystal Reports i Reporting Services mile widziana
Oferujemy:
  • Uczestnictwo w interesujących projektach wdrożeniowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Auto służbowe
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach naszej firmy
  • Profesjonalne wprowadzenie w obowiązki i szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym(przy czym nie wykluczamy innych optymalnych dla kandydatów form współpracy)