Najnowsze oferty pracy

  • Inspektor obsługi pięter (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Twoja misja Zapewnianie wysokiej jakości usług działu Obsługi Pięter poprzez nadzór i koordynację prac zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardem marki, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników, kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu.
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Koordynator Obsługi Pięter Kraków
Lider Zmiany Służby Pięter / Housekeeping Shift Leader

EURO-HOTELE SP. Z O.O.
Kraków
praca stacjonarna
2933 dni temu

Ogłoszenie numer: 1071224, z dnia 2016-04-29

Marka hotelowa DoubleTree by Hilton cieszy się doskonałą reputacją na świecie. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym Pracownikom, którzy świadczą gościom najwyższej jakości usługi. Jeśli Twoim celem jest praca w miejscu prestiżowym, w którym troszczymy się nie tylko o gości

ale także o Pracowników DOŁĄCZ DO NAS!

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • zarządzanie podległym personelem oraz ustalanie grafiku pracy
  • zapewnienie najlepszej jakości usług świadczonych przez dział Housekeepingu
  • kontrola porządku i czystość pokoi hotelowych oraz korytarzy, holu, sal konferencyjnych wg standardu
  • administrowanie zapasami w magazynach, przeprowadzanie inwentaryzacji
  • przygotowywanie odpowiednich dokumentów dla poszczególnych działów
  • przeprowadzanie kontroli higieniczno-sanitarnej na terenie obiektu
  • prowadzenie ewidencji wyposażenia pokoi z zachowanie wymaganego standardu
  • uczestnictwo w spotkaniach kadry zarządzającej
  • ścisła i aktywna współpraca z działami hotelu

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja własnej pracy, oraz umiejętność organizacji pracy zespołu
  • umiejętność efektywnego zarządzania podległa kadrą
  • odpowiedzialność, dokładność, dbałość o każdy szczegół, zaangażowanie

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zdobycie cennego doświadczenia