Zobacz więcej ofert pracy

Linux Administrator

Moorgate
Warszawa
praca stacjonarna
2727 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm z sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GD/LIN/WAW11/16

Zadania:

  • Administracja systemami Linux;
  • Utrzymanie, instalacja i konfiguracja systemów Linux;
  • Administracja serwerami aplikacyjnymi JBoss,Apache;
  • Udział w pracach projektowych dotyczących rozwoju infrastruktury;
  • Monitoring systemów i reagowanie na awarie systemów;

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux (RHE);
  • Doświadczenie w administracji serwerami aplikacyjnymi JBoss, Apache;
  • Doświadczenie w utrzymaniu systemów działających w trybie ciągłym;
  • Mile widziana znajomość Gigaspaces, OHS, Tomcat, Jetty;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność;

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwości rozwoju i udział w międzynarodowych projektach;
  • Dodatkowo płatne dyżury;
  • Pakiet benefitów (dodatkowa opieka medyczna, multisport);