Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
List Do Najlepszych Handlowców

Polskie Wydawnictwa Profesjonalne Sp. z o.o.,
Białystok
praca stacjonarna
6609 dni temu

Ogłoszenie numer: 19291, z dnia 2006-04-11

Jesteśmy jedną z największych grup wydawniczych na świecie tworzącą aktualne serwisy informacji prawnej i biznesowej oraz narzędzia IT dla profesjonalistów. Mamy oddziały w 16 miastach Polski, które wspierają naszych klientów.

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

To nie jest zwykła oferta pracy! To propozycja współpracy dla najlepszych!

Wymagania

- Lubisz być najlepszy i chcesz być doceniony? - Negocjacje z klientem to dla Ciebie fascynująca gra? - Zgadzasz się, że Klient jest zawsze najważniejszy? - Chciałbyś zarabiać więcej niż Prezydent Miasta? - W biznesie cenisz ponad wszystko uczciwość?

Oferujemy

Prowadzimy zespół, który: - Pracuje w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej branży - Sprzedaje produkty przeznaczone dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych - Przestrzega jasnych zasad i tworzy atmosferę sprzyjającą odnoszeniu wyłącznie sukcesów - Zna swoje cele, konsekwentnie je realizuje i bardzo dobrze zarabia Pamiętaj: - Poszukujemy wyłącznie najlepszych! - Gwarantujemy Ci 100% dyskrecji - Kompletujemy DreamTeam – Czy to jest coś dla Ciebie?