Najnowsze oferty pracy

  • Team Lead Logistics (m/f/d)

    ISG Personalmanagement GmbH   lubuskie    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer
    3 godz.
    Lusatia / Łużyce / Lausitz Salary range: 130.000,- to 130.000,- PLN per year Your daily responsibilities: Taking responsibility for organizing the daily operational tasks in the logistics department, including packaging, picking, shipping, receiving, and warehousing Leading a team of approximately...
Zobacz więcej ofert pracy

Logistics Manager

Zortrax S. A.
Olsztyn
praca stacjonarna
2712 dni temu

Ogłoszenie numer: 1396232, z dnia 2016-11-22

Dołącz do najlepszych

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszych biurach w Polsce i w Azji pracuje ponad 120 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraxa.

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: LM/OLN/08.11.16

Opis stanowiska

  • Organizacja i zarządzanie Działem Logistyki
  • Nadzór nad podległym zespołem
  • Optymalizacja procesów logistycznych
  • Analiza i monitorowanie gospodarki magazynowej
  • Dbanie o wysoką jakość operacji logistycznych
  • Obsługa celna dostaw i wysyłek
  • Współpraca z Urzędami Celnymi i Agencjami Celnymi
  • Wprowadzanie i kontrolowanie zmian w systemie ERP
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w procesach logistycznych
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Umiejętność raportowania - Intrastat
  • Współpraca z poszczególnymi działami
  • Raportowanie działalności działu do Zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • M.in. 5 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów logistycznych
  • Znajomość dowolnego oprogramowania ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Zdolności analityczne i organizacyjne związane z nadzorowaniem wieloetapowego procesu
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych i pod presją czasu
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dynamiczna osobowość, asertywność

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów