Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Logistyk/Pracownik magazynowy

Techkom Elektronik sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5591 dni temu

Ogłoszenie numer: 56224, z dnia 2009-02-09

Firma Techkom Elektronik Sp. z o.o. zajmuje się importem i dystrybucją elementów do budowy sieci komputerowych i telekomunikacyjnych. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii miedzianej i światłowodowej. Firma prowadzi działalność od 1999 roku i obecnie posiada już ugruntowaną pozycję na krajowym rynku branżowym.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata będzie należeć: - kontrola stanów magazynowych, - sporządzanie zamówień do dostawców, - przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie, - sporządzanie dokumentcji magazynowych (w systemie komputerowym), - współpraca z pracownikami z działów: magazynu, transportu i sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - dobra znajomość oprogramowania do prowadzenia ewidencji magazynowej oraz pakietu MS Office, - znajomość obiegu dokumentacji magazynowej, - rzetelność i uporządkowanie, - umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zespołowej, - komunikatywność, - pożądana znajomość zagadnień związanych z importem towarów z poza obszaru UE - znajomość języka angielskiego oraz posiadanie prawo jazdy kategorii B będą dodatkowymi atutami

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z możliwością dodatku premiowego, - interesującą stałą pracę dla energicznych ludzi w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - możliwość dalszego doskonalenia umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach, - praca stacjonarna, 5 dni w tygodniu