Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Magazynier - Kierowca

INSTAL Katowice
śląskie
praca stacjonarna
5153 dni temu

Ogłoszenie numer: 95300, z dnia 2010-04-08

INSTAL jest firmą zajmującą się dostawami elementów instalacji przemysłowych dla klientów instytucjonalnych z branży przemysłowej, energetycznej, ciepłownictwa oraz branży wodno-ściekowej. Główne grupy asortymentowe oferty INSTAL to:
  • armatura przemysłowa, energetyczna, wodociągowa,
  • pompy i agregaty pompowe,
  • zbiorniki i inne konstrukcje ciśnieniowe,
  • wyroby hutnicze: rury, kształtki, blachy,
  • rury i kształtki PE, PVC,
  • żeliwo wodociągowe i kanalizacyjne.
  • Magazynier - Kierowca

    Miejsce pracy: śląskie

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków jest związany z obsługą firm branży instalacji przemysłowych, głównie: wodociągowych, kanalizacyjnych i oczyszczalni ścieków i obejmować będzie:
    • prowadzenie obsługi klienta w zakresie wydawania i dowozu towaru
    • przyjmowanie i kontrola dostaw

    Wymagania

    • motywacja do wykonywanej pracy
    • dobry stan zdrowia
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • prawo jazdy kat.B
    • mile widziana ogólna orientacja w technice instalacyjnej
    • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi żurawi/dźwigów

    Oferujemy

    • ciekawą i stabilną pracę
    • zatrudnienie na czas nieokreślony
    • zapewniamy niezbędne przeszkolenie