Magazynier - Operator Wózka Widłowego i Suwnicy

Adecco Poland Sp. z o.o

Gliwice

797 dni temu


Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. zo.o. należy do międzynarodowej korporacji AdeccoS.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. zo.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, producenta systemów magazynowania, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:


Magazynier - Operator Wózka Widłowego i Suwnicy

Miejsce pracy: śląskie/ Gliwice

Nr Ref.: MAG/MEC/2016

Zadania:
  • Praca przy obsłudze wózka widłowego oraz suwnicy z poziomu „0"
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Uprawnienia na suwnice z poziomu „0"
  • Gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:
  • Pracę w firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę tymczasowąWynagrodzenie zawsze na czas
  • Możliwości rozwoju


Oferta dotyczy pracy tymczasowej.


Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

 

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Rekrutują z Praca.pl