Biblioteka Narodowa ogłasza rekrutację na magazyniera w Zakładzie Administracyjno-Gospodarczym

Rekrutacja na stanowisko: magazyniera w Zakładzie Administracyjno-Gospodarczym

Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum pięcioletniego doświadczenia zawodowego w pracy magazyniera,
  • znajomości gospodarki magazynowej i obiegu dokumentów magazynowych,
  • umiejętności obsługi komputera (środowisko Windows),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • skrupulatności, sumienności i dokładności,
  • samodzielności w realizacji zadań,
  • komunikatywności i umiejętności współpracy.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnie z obowiązującymi w BN przepisami,
  • bieżące księgowanie przychodów i rozchodów materiałów oraz wykazywanie aktualnych stanów zapasów,
  • przyjęcie odpowiedzialności materialnej za powierzone materiały i sprzęt na podstawie spisu inwentaryzacyjnego i protokołu zdawczo – odbiorczego oraz umowy o odpowiedzialności materialnej,
  • kontrolowanie stanu zapasów,
  • kompletowanie dokumentów obrotu materialnego dotyczącego przychodu i rozchodu oraz sprawdzanie ich pod względem formalno – rachunkowym,
  • rozliczanie się z powierzonego mienia na podstawie inwentaryzacji oraz przygotowanie magazynu do przeprowadzania inwentaryzacji okresowych i rocznych oraz składanie pisemnych wyjaśnień w sprawie różnic inwentaryzacyjnych,
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • prace porządkowe.
Wymiar czasu pracy:
  • pełny etat.
Wynagrodzenie zasadnicze:
  • 2500-2800 zł zgodnie ze stanowiskiem i posiadanymi kwalifikacjami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...

Rekrutują z Praca.pl