Magazynier Wydania Towaru
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Magazynier Wydania Towaru

Poznaj stanowisko:
Magazynier

Magazynier to osoba, która jest wykonuje wszystkie czynności związane działalnością obiektu magazynowego - handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne ...

czytaj więcej: Magazynier

Praca Magazynier

Magazynier Wydania Towaru - Ogłoszenie archiwalne

Praca Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k. / Logistyka / Dystrybucja / Transport / Spedycja / kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Magazynier - Kierowca Stokrotka Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Magazynier Alma Market S.A. kujawsko-pomorskie

Starszy Magazynier FedEx Express Polska Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Pracownik Przyjęcia Towaru Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k. kujawsko-pomorskie

Magazynier HR Line Magdalena Kozłowska kujawsko-pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Magazynier Wydania Towaru, nr ref: 01/2016/BYD

w Dziale Art. Schładzanych i Chłodzonych
Miejsce pracy: Centrum Dystrybucyjne w Bydgoszczy

Jesteśmy kimś więcej niż tylko dobrze prosperującym przedsiębiorstwem handlowym: Jesteśmy pracodawcą, którego pracownicy tworzą świetny zespół. Poprzez stabilne zatrudnienie dajemy poczucie bezpieczeństwa i gwarantujemy zadowolenie naszych pracowników.

Poszukują Państwo pracy w zespole, który ceni stabilne zatrudnienie, otwartość oraz zaufanie współpracowników? Jeśli tak, to są Państwo na właściwej drodze. Oferujemy perspektywy rozwoju zawodowego, aby na lepsze zmienić Państwa przyszłość. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwe zasady zarządzania oraz interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków:

Będziecie Państwo odpowiedzialni za prawidłowe przygotowanie towaru przeznaczonego na wydanie marketom. Państwa głównym zadaniem będzie kompletacja towaru zgodnie ze wskazaniami systemów SAP zarządzających gospodarką magazynową. Do Państwa obowiązków będzie również należało przewożenie pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie oraz wykonywanie prac z zakresu sprzątania.

Jakie mamy wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w soboty, niedziele i święta)

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • dokładność i sumienność

Co oferujemy:
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie (płaca zasadnicza oraz premia wydajnościowa)
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego
  • Pakiet opieki medycznej oraz pakiet sportowy MultiSport dla Pracowników dofinansowany przez Pracodawcę
  • Posiłek regeneracyjny w miejscu pracy
  • Możliwość poznania kultury organizacyjnej firmy o międzynarodowym zasięgu
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atmosferę pracy opartą na partnerskich zasadach.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS